CREATIVE PERSONAL PORTFOLIO

JAROSLAVA BROMOVÁ

REFERENCE - Kompletní realizace


Výběr z realizovaných projektů (vzhledem k časovému nedostatku, zde neuvádím všechny):


Kavárna a vinárna Beseda

Vytvoření kompletního Corporate identity od loga po celkovou grafiku, výroba nápojových lístků, návrh a polep oken včetně výroby 3D nápisu a instalace nad vchodové dveře.

Farma DIVIŠ

Vytvoření kompletního Corporate identity od loga po celkovou grafiku, www stránek s redakčním  systémem, polepu automobilů až po razítka.

Johanka café

Vytvoření kompletního Corporate identity od loga po celkovou grafiku, výroba nápojových lístků, návrh a polep výlohy včetně výroby 3D nápisu a instalace na fasádu včetně demontáže původního nápisu a zajištění opravy fasády, výšivky na textil.

Truhlářství Mráz

Vytvoření kompletního Corporate identity od loga po celkovou grafiku, návrh výroba a instalace reklamních polepů automobilu, návrh a tisk vizitek, návrh a výroba výšivky na textil včetně dodání reklamního textilu, vytvoření internetových stránek.

Thajské masáže Písek

Vytvoření kompletního Corporate identity od loga po celkovou grafiku, návrh výroba a instalace reklamních polepů, polep zadního skla automobilu, návrh a tisk poukazů, letáků i vizitek včetně vytvoření internetových stránek a FB stránky.

TOP-DENT Písek centrum ústní hygieny

Vytvoření kompletního Corporate identity od loga po celkovou grafiku, návrh výroba a instalace reklamních polepů, návrh a tisk poukazů, plakátů, letáků i vizitek, obrázků na internetové kampaně aj.

Studio Tracy

Vytvoření nového Corporate identity od loga po celkovou grafiku, realizaci www stránek a polep vnitřních a vnějších prostor studia.

Švejkova padesátka

Kompletní realizace akce Obnovený turistický pochod Švejkova padesátka od jejího obnovení v roce 2011-2015. Návrhy a realizace všech materiálů včetně návrhů trasových razítek, diplomů, billboardů, bannerů, tras včetně map a orientačního značení návrh a realizace www stránek.